Nagrody i wyróżnienia

XIII edycja Nagrody Przyjaznego Brzegu - 2016

Laureat Andrzej Podgórski „Apis” otrzymał nagrodę za stworzenie opiniotwórczego portalu internetowego „Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś i jutro”. Portal od momentu powstania stał się miejscem spotkań ludzi kochających rzeki, żeglugę i to wszystko, co składa się na obraz Polski Wodnej. Miłośnicy historii, ale także wizjonerzy spraw wodnych znaleźli na portalu swoje miejsce ciekawych dyskusji, sporów i debat.
Maritime Web Award

Srebrna Strona europejskich serwisów marynistycznych

INLAND NAVIGATION, YESTERDAY, TODAY & TOMORROW - The inland waterways of Poland once rivalled those of western Europe, for transporting goods inland from coastal areas. Andrzej has created a thorough collection of the vessels that still navigate these extensive waterways. He also is involved with the campaign to revitalise the inland waterways of Poland, to relieve the over-crowded Polish road system of cargo traffic.
Witryna Dnia PC World Komputer

Witryna Dnia PC World Komputer - marzec 2007

Strona poświęcona, jak sama nazwa wskazuje, żegludze śródlądowej i wszystkiemu, co się z nią wiąże. Znajdziemy tutaj informacje historyczne, bogata galerie zdjęć, forum wymiany opinii i poglądów. Najciekawszą pozycją na stronie są zdecydowanie artykuły dotyczące wszystkiego, co pływało, pływa i będzie pływać po naszych rzekach i jeziorach. Jeżeli jesteś fanem yachtingu, kajakarstwa czy spływów korytami rzek - musisz odwiedzić tę stronę.
Złota Strona Tygodnia Tygodnika WPROST

Złota Strona Tygodnia Tygodnika WPROST - luty 2007

Witryna "Żegluga śródlądowa - wczoraj, dziś, jutro" to zrobiona z nutką nostalgii za lepszymi czasami żeglugi śródlądowej strona miłośników jej rozwoju i wszystkiego, co się po polskich rzekach może poruszać. Na stronie sporo wiadomości zarówno o historii żeglugi, jak i praktycznych informacji dla jej amatorów.
  PRchecker.info Free counters!