Tytuł: ŻEGLUGA ŚRÓDLĄDOWA :: OSTRZEZENIE!!!! NIEUCZCIWY SZKUTNIK

Dodane przez antonio1 dnia 31.05.2013
#31

Panowie, zeby zalagodzic ciut sytuacje ,oswiadczam ze:
-nie jestem tu dla slawy i nie nabijam punktow
-ten,, nieuczciwy" specjalizuje sie w konstrukcjach stalowych tylko i wylącznie i dlatego moj stalowy jacht, znalazl sie u niego.Tak więc zaden ze szkutników z obrzezy Poznania ,zajmujących się innymi łodziami niz stalowe, nie moze byc z ta sprawą kojarzony
- przepraszam, ze dalem sie wciągnąc w pyskowki ale przez niektorych z was ,poczułem sie atakowany i odpowiadałem w podobnym stylu.
-dziękuje Jackowi ,,Szajba JS" ,Mefiu,Szygy,Marand,Seehund a takze Telesfor (czy my sie znamy z mariny we Wroclawiu?) za obiektywizm i wytlumaczenie kwesti waszych stopni i tytułow w tym serwisie ,bo nie miałem o tym żadnego pojęcia.
-wierzę ,ze w tym serwisie jest bardzo wielu wspanialych ludzi i świetnych zeglarzy i dla dobra wszystkich, długo ,dlugo będa jeszcze aktywni i będą przekazywać swoją mądrość zyciową i wiedzę innym

Zamiesciłem juz wiele informacji i chce wam powiedziec ze moj cel, juz częsciowo został zrealizowany ,bo do kiilkuset osob juz ta wiadomosc dotarła.
Czekam jeszcze, az ten ,,nieuczciwy" odezwie sie do mnie,ale LUDZKIM GŁOSEM ,nie jak ostatnio, kiedy probowałem z nim rozmawiać przez telefon.
Być morze ,ze ktoregoś dnia bede zmuszony, podać jego wszystkie dane, biorac pod uwagę wszelkie tego konsekwencje,choć wolę tego uniknąć.

Panie ,,M" wie pan jak ze mna sie skontaktować ,bo wymienilismy ze sobą kilkadziesiąt emaili , w czasie tego pechowego remontu i ja wykonałem do pana tez kilkadziesiąt telefonow. Moj tel komorkowy, będzie czynny dopiero za 3 tygodnie ,kiedy wrocę z morza.
Antonio1