Tytuł: ŻEGLUGA ŚRÓDLĄDOWA :: Dyskusja o Urzędach Ż.Ś. - jakość obsługi, kompetencje itd.

Dodane przez taki jeden na stu dnia 19.04.2013
#1

Koleżanki i Koledzy nie wiem jak wy lecz mi nachodzi taka myśl aby podyskutować o urzędach żeglugi śródlądowej w Polsce jest ich 7 plus ten w Warszawce . Każdy ma jakąś stronkę informacyjną moim zdaniem urząd w Stolicy ma chyba naj mniej przystępna a UŻŚ w Gdańsku chyba naj lepiej skonstuowaną co do informacji o kwalifikacjach kosztach załatwianych spraw itp itd.

http://www.waw.uz...

reszta stronek jest po lewej do porównania są odnośniki ze stronki urzedu ze stolicy. Jak się czujecie jako petenci tych instytucji . Dzwoniąc tam po informacje . Nie chciał bym porównywać ich do takich małych komorników czekających na telefon od nas ale czasami nasuwa się taka myśl Smile . Gdzie nas lepiej traktują czy w Polskich urzedach inspektoratach czy zachodnich .
Zapraszam do dyskusji ?
Rozwinę temat Arkadjusz Z pracownik Usług żeglugowych z miejscem zameldowania Wrocław Pracuje u armatora ze Szczecina na Mazurach w Giżycku . Na statku pasażerskim jego macierzysty urząd jest we Wrocławiu i niestety musi przemierzać odległość miedzy Giżyckiem a Wrocławiem celem wyrobienia sobie świadectwa czy patentu . czy ta rejonizacja jest konieczna ?
Znacie inne absurdy i śmieszne wzmianki o UŻŚ .

Edytowane przez taki jeden na stu dnia 19.04.2013