Tytuł: ŻEGLUGA ŚRÓDLĄDOWA :: Agencje zatrudniające marynarzy - pytania i problemy

Dodane przez Teos dnia 04.11.2011
#16

@gosc34 napisał:

Cytaj

Teos zlosc przez ciebie przemawia daj szansze kazdy od czegos zaczyna

Jaka złość ? W tej sprawie jestem absolutnie obiektywny - nigdy nie pracowałem przez żadną agencję, sam również jej nie prowadzę, ani mój wujek, ciotka.....itd ;-)
Powtarzam tylko to co usłyszałem od spotkanych kolegów marynarzy.
Niestety większość z nich czyta nasz portal ale nie pisze i pisać nie zamierza, szkoda ;-(
I dlaczego mam dawać komuś szansę ? Przecież za nikogo decyzji nie podejmuję, każdy ma swój rozum i wolną wolę - jak sobie pościeli tak będzie spał.

@heliozz - nie mam nic przeciwko tworzeniu takiej bazy ale zastanawiam się nad jej sensem. Przecież istnieje już coś takiego tutaj:
http://markt.vaart.nl/cgi-bin/vaart/m...3755d75273
Fakt że po holendersku ale dzisiaj w dobie translatorów to już nie powinien być duży problem, poza tym można tam też napisać po niemiecku i zainteresowani na pewno się dogadają - wiem bo to robiłem. W języku niemieckim również jest kilka miejsc w sieci dla szukających pracy. Na naszym portalu mamy giełdę pracy po polsku.
Problemem są umiejętności językowe osób szukających pracę. Myślę że nie warto tworzyć takiej bazy w języku polskim po to, żeby marynarze nie znający języka obcego mogli znaleźć pracę za granicą. Pojadą na barkę a tam "ani be ani me" i co dalej ? Niepotrzebny stres i koszty dla wszystkich zainteresowanych. Oczywiscie mogę się mylić, jestem otwarty na dyskusję.

Edytowane przez Teos dnia 01.01.1970