Konkurs
Dodane przez Apis dnia 05.12.2011 08:48
Redakcja portalu "Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro" ogłasza konkurs-zabawę polegającą na prezentowaniu oryginalnej formy promocji żeglugi śródlądowej. Nie chodzi rzecz jasna o relacje z ważnych konferencji, sympozjów, rejsów lub imprez dla mas. Głównym kryterium ma być oryginalna forma lub treść np. etykiet produktów, kart pocztowych, banerów i sloganów reklamowych firm, zabawne limeryki i inne krótkie formy poetyckie, poważne lub zabawne zdjęcia opatrzone własnym komentarzem itp. Tutaj będą zamieszczane prace, na które będziemy głosować w komentarzach. Po zakończeniu każdej edycji komentarze będą resetowane, a prace zostaną zastąpione nowymi.

Znalezioną w sieci, wypatrzoną w realu lub autorską propozycję prosimy przesyłać na adres team@zegluga.wroclaw.pl.

Konkurs będzie miał dwa bieguny. Na przeciwnym do najlepszej znajdą się formy najgorszej promocji lub wręcz antypromocji żeglugi śródlądowej. Głosować będziemy więc na najlepszą i najgorszą formę. Autorzy (lub "znalazcy") jednej i drugiej formy mogą liczyć na upominki ufundowane przez Redakcję.Propozycje:


1. Czekoladki nadziewane parą
Propozycja: Janusz Fąfara2. Żegluga ma w Polsce pod górkę...
Propozycja: Andrzej Podgórski (zdjęcie z sieci)Najciemniej pod latarnią - widzą nas z daleka a nie chcą widzieć z bliska
Propozycja: Janusz Fąfara (Wrocław), kalendarz: Jerzy Misztal (Bydgoszcz)Szeroka jest Odra
I jak Bałtyk modra.
Żeglarze nią płyną
Zmienią wodę w wino...

Propozycja: Andrzej Podgórski, etykieta z Muzeum Wina w Zielonej GórzeCo jak co, ale promocja rzeki w owych zamierzchłych czasach wśród ludu pracującego była na medal.
Propozycja: Janusz Fąfara - etykieta: Browar Mieszczański WrocławŻegluga na Odrze? "Odratrans" - my to robimy koncertowo!!!
Propozycja: Zygmunt Szewczyk - zdjęcie: Artur FlorekNajlepszy przykład w Polsce - Bydgoski Tramwaj Wodny.
Propozycja: Kamil Gryzło, zdjęcie: WikipediaObywatelu! Pracujesz na lądzie - odpoczywaj na wodzie!
Ech.... Komu to przeszkadzało....

Propozycja: Andrzej Podgórski, zdjęcie: http://www.nawodzie.com/node/185Zwykło się mówić, że polski lotnik poleci na drzwiach od stodoły... Ale tylko tak mówiono. Natomiast prawdziwy łodziarz nie tylko potrafi "po rosie" ale na nawet na stole...
Propozycja: Andrzej Podgórski, zdjęcie znalezione w sieci.